Olvashatatlan jelzéssel: Szarvasbogarak küzdelme. rézkarc, papír. Jelz... https://www.darabanth.com/de/365-Fernauktion/365.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500002/Olvashatatlan-jelzessel-Szarvasbogarak-kuzdelme-rezkarc-papir-Jelzett-16x29-cm-Uvegezett-k~II2114212
2114212
10247
365
Beschreibung: Olvashatatlan jelzéssel: Szarvasbogarak küzdelme. rézkarc, papír. Jelzett, 16x29 cm Üvegezett keretben
: tánczos_gábor