Melcher Alajos: Hitelemző beszédek. II. köt.: A parancsokról. Ford.: Dr. Kiss János. Szeged, 1893, Bába Sándor,IV+419 p. Egyetlen kiadás. Korabeli aranyozott félbőr-kötésben, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, az elülső kötéstáblán kis folttal, az utolsó lapon, a hátsó szennylapon és előzéklapokon tollas firkával.
(Zámolyi) Varga Mihály: Tóbiás, a jámbor családfő. Pest, 1864, Emich Gusztáv, 36 p. Átkötött modern műbőr-kötés, az átkötéskor az elülső borítót a borítóra kasírozták. Jó állapotban. (Zámolyi) Varga Mihály (1834-1906) író, prépost-kanonok, 1888-ban a nagyszombati, majd 1889-ben pozsonyi káptalan tagja.
Dr. Gálos László: Vasárnapok, ünnepnapok. Pál György (1906-1986) grafikus, festő által illusztrált borítóval. Bp.,1937, Korda Rt. Kiadói papírkötés, szakadozott borítószélekkel.
Hoppe Alfréd: Krisztus az én életem. I. kötet. Bp.-Winterberg-New York, 1923, Steinbrener ker. János. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
Hoppe Alfréd: Krisztus az én életem. IV. kötet. Bp.-Winterberg-New York, 1926, Steinbrener ker. János. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.
Todtenglocken und Grabgeläute. Eine Sammlung von MusterLeichenpredigten an den Gräbern der in dem Herrn Verstorbenen, bei Sterbefallen jeder Art. Zunächst für angehende Landgeistliche von einem Landgestlichen. Grimma, 1845, Verlags-Comptoirs, 4+II+122 p. Német nyelven. Kiadói papírkötésben, kissé szakadt borítóval, foltos lapokkal.
Reinhold Stecher: Ein Singen geht über die Erde. Österliche Bilder und Gedanken. Innsbruck-Wien,1993,Tyrolia. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban. A szerző által dedikált.
A Müncheni Kódex négy evangéliuma. [1466.] Müncheni Kódex [1466.] A négy evangélium szövege és szótára. Décsy Gyula olvasata alapjén a szöveget sajtó alá rendezte és a szótári részt készítette Szabó T. Ádám. Az előszót Király László írta. Bp.,1985, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Missel Quotidien Rituel Psaumes Cantiques. Par les Bénédictins D' Hautecombe et de Clervaux. Paris,1966,Ed. Brepols. Francia nyelven. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, aranyozott lapélekkel, kissé sérült gerinccel.
Kempen, Thomas von: Zwey Büchlein von der Nachfolge Maria der Jungfrau. Augsburg, 1772. Matthias Rieger. Egy rézmetszetű címképpel, ceruzás beírásokkal Korabeli egészbőr kötésben, sérüléssel
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.