Tétel

Rufpreis:

3 000 HUF

Beschreibung:

Bánfi János: Magyar László utazásai és kalandjai az érettebb ifjúság számára. Bp., 1892, Révai, 300+4 p. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés,kopott borítóval, foltos lapélekkel, néhány oldalon bejelölésekkel, egy lap lyukas, kissé sérült. (95/96. o.)

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit