Széchenyi István, gróf: Gróf Széchenyi István politikai iskolája, saját műveiből összeállítva. [Összeállította és előszóval ellátta: Török János.] I.kötet.
Pesten, 1863. Kiadja Heckenast Gusztáv (Landerer és Heckenast ny.) [2] + VI + 386 + [2] p.; Korabeli, sérült, aranyozott félbőr kötésben