17125.
Beendet 365. Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Jávorka Sándor: A magyar flóra kis határozója. Bp., 1926, Studium. XXXV+324 p.+XLVII p. A rajzokat Csapody Vera készítette. 46 táblán több mint 1000 rajzzal. Korabeli félvászon kötésben, kissé kopott borítóval, sérült fűzéssel, kötéssel.