Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 28
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2108393
30687
364
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
2082182
30688
364
Numismatik
2102909
30689
364
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) ~1930. "Országos Magyar Lövész Szövetség 1871" Br emlékplakett hátoldalán "BERÁN N. BPEST" gyártói jelzéssel (36mm) T:2 2104393
30690
364
Numismatik
2103549
30691
364
Numismatik
Csorba Géza (1892-1974) 1947. "Komjádi / Magyar Úszó Szövetség 1934" kétoldalas Br emlékérem, hátlapon gravírozva "Szentesi Kongresszus 1947. VII. 6" (59mm) + 1949. "Komjádi / Magyar Úszó Szövetség 1934" öntött, kétoldalas Br emlékérem, hátlapon gravírozva "1949 III. díj" (49mm) T:2 karc 2090888
30692
364
Numismatik
Erdey Dezső (1902-1957) 1932. "Budapest Székesfőváros Községi Takarékpénztár RT Tisztviselőinek Sportegyesülete / KTSE 1929." ezüstözött Br emlékérem elő és hátlapja márványlapon, valamint jelzett Ag lemezplakett "BUDAPEST SZÉKESFŐVÁROSI KÖZSÉGI TAKARÉKPÉNZTÁR R.T. TISZTVISELŐINEK SPORTEGYESÜLETE ELISMERÉSÜL - HOFFMANN RUDOLF ÚRNAK A SÍFUTÁSBAN ELÉRT KIVÁLÓ EREDMÉNYEIÉRT 1937" gravírozással T:1-,2 patina
2102849
30693
364
Numismatik
2108456
30694
364
Numismatik
Sóváry János (1895-1966) DN "Vasas Sport Club" ezüstözött fém sport díjérem márványlapon, "Bartha Lászlónénak 1950 évi Atléta Bajnokságunk emlékére" rátéttel T:1- kis patina
2103091
30695
364
Numismatik
Telcs Ede (1872-1948) ~1930. "A Magyar Athletikai Szövetség / Távol Női Bajn. II. 1939" fémjelzett Ag díjérem hátlapon "Ludvig BP" gyártói jelzéssel (17.11g/0.800/30,5x30,5mm) T:2-
2103075
30696
364
Numismatik
Telcs Ede (1872-1948) ~1930. "A Magyar Athletikai Szövetség / Sulydobás Ifj. Bajnok 1933" fémjelzett Ag díjérem hátlapon "ARKANZAS BPEST" gyártói jelzéssel (16.67g/0.800/30,5x30,5mm) T:2,2-
2102948
30697
364
Numismatik
~1930. "Nyugat-magyarországi Labdarúgók Alszövetsége bajnoki érme / 1930-31 I. DIJ" fém díjérem füllel (40mm) T:2 2103017
30698
364
Numismatik
~1920-1930. "DULCE ET DECORUM EST PRO PATRIA MORI / A Budapesti Középiskolai Athletikai Club Versenydíja" Br díjérem (31,5mm) T:2 Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF