Sostarics Lajos (1896-1968): Schmidt-kastély 1951 (A kiscelli kastély ... https://www.darabanth.com/de/364-Fernauktion/364.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Sostarics-Lajos-1896-1968-Schmidt-kastely-1951-A-kiscelli-kastely-es-parkerdo-Akvarell-pa~II2103609
2103609
10182
364
Beschreibung: Sostarics Lajos (1896-1968): Schmidt-kastély 1951 (A kiscelli kastély és parkerdő). Akvarell, papír, jelzett, 20,5×27,5 cm
: turóczi_márk