Rékassy Csaba (1937-1989): Deedalos és Icarus. Rézkarc (27/50), papír,... https://www.darabanth.com/de/364-Fernauktion/364.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Rekassy-Csaba-1937-1989-Deedalos-es-Icarus-Rezkarc-2750-papir-jelzett-uvegezett-keret~II2102011
2102011
10166
364
Beschreibung: Rékassy Csaba (1937-1989): Deedalos és Icarus. Rézkarc (27/50), papír, jelzett, üvegezett keretben, 20×19 cm
: turóczi_márk