Olvashatatlan (orosz) jelzéssel: Erdőrészlet, színes fametszet, papír,... https://www.darabanth.com/de/364-Fernauktion/364.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Olvashatatlan-orosz-jelzessel-Erdoreszlet-szines-fametszet-papir-serult-uvegezett-kere~II2102149
2102149
10235
364
Beschreibung: Olvashatatlan (orosz) jelzéssel: Erdőrészlet, színes fametszet, papír, sérült üvegezett keretben, 24x11 cm
: turóczi_márk