Glück Károly: Vízimalom. Akvarell, papír. Sérült. Jelzett. 23x28 cm Üv... https://www.darabanth.com/de/364-Fernauktion/364.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Gluck-Karoly-Vizimalom-Akvarell-papir-Serult-Jelzett-23x28-cm-Uvegezett-keretben~II2108596
2108596
10076
364
Rufpreis:
3 000 HUF 8,13 EUR , 9,38 USD
Beschreibung: Glück Károly: Vízimalom. Akvarell, papír. Sérült. Jelzett. 23x28 cm Üvegezett keretben.
: kozár_edit