A nagy sebességek aerodinamikája. (Gázdinamika.) Bp., 1951., Honvédelm... https://www.darabanth.com/de/364-Fernauktion/364.0/Bucher/Bucher-Technik~1500014/A-nagy-sebessegek-aerodinamikaja-Gazdinamika-Bp-1951-Honvedelmi-Miniszterium-Kisse-ko~II2107272
2107272
17170
364
2200
Books: Technics
Rufpreis:
2 200 HUF 5,96 EUR , 6,88 USD
Beschreibung: A nagy sebességek aerodinamikája. (Gázdinamika.) Bp., 1951., Honvédelmi Minisztérium. Kissé kopott, foltos félvászon-kötésben.
: kozár_edit