Dr. Kogutowicz Károly: Dunántúl és Kisalföld írásban és képben. I. kötet. Szeged, 1930, M. Kir. Ferenc József Tudományegyetem. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, térképmellékletekkel, ceruzás megjegyzésekkel, jó állapotban.