Tétel

Rufpreis:

1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD

Beschreibung:

La Fontaine: Mesék, és széphistóriák. A meséket Gyergyai Albert, a széphistóriákat Rónay György válogatta és látta el jegyzetekkel. M. M. Simon és Coiny illusztrációival. Bp.,1979.,Magyar Helikon. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit