Tétel

Katalognummer:

15691.
Beendet 364. Fernauktion
Bücher: Jura

Rufpreis:

2 000 HUF

Beschreibung:

A magyar polgári törvénykönyv tervezete. Második szöveg. Közzéteszi: az Igazságügyminisztériumban Szervezett Állandó Bizottság. Bp.,1913., Grill Károly, XVI+504 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit