Tétel

Rufpreis:

4 000 HUF

38

Beschreibung:

Kugler Géza: A legújabb és legteljesebb gyakorlati nagy budapesti szakácskönyv és házi cukrászat. Híres magyar és francia szakácsművészek nyomán, számos képpel. Bp., Rozsnyai Károly. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit