Tétel

Rufpreis:

1 000 HUF

Beschreibung:

Borbély Tibor: Olimpiai sikereink. Bp., 1980., Ságvári Endre Könyvszerkesztőség. Kiadói egészvászon kötés, a borítón kopásnyomokkal. Megjelent 2500 példányban, ebből 500 számozott. Számozott (500/118.) példány.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert