Borbély Tibor: Olimpiai sikereink. Bp., 1980., Ságvári Endre Könyvszerkesztőség. Kiadói egészvászon kötés, a borítón kopásnyomokkal. Megjelent 2500 példányban, ebből 500 számozott. Számozott (500/118.) példány.