30595.
Beendet 362. Fernauktion
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
B. Kopp Judit (1943-1995) 1991. "100 éves a magyar Társadalombiztosítás / Sz. Kristóf" aranyozott Br plakett eredeti tokban (70mm) T:1-