Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 27
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2091282
30784
362
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
Erdey Dezső (1902-1957) 1932. "Budapest Székesfőváros Községi Takarékpénztár RT Tisztviselőinek Sportegyesülete / KTSE 1929." ezüstözött Br emlékérem, gravírozva "Férfi Páros Verseny I.", peremén "BRONZ" fémjel (35mm) + 1941. "Budapest Székesfőváros Községi Takarékpénztár RT Tisztviselőinek Sportegyesülete / KTSE 1929." Br emlékérem, gravírozva "1941. Nov. 30. II. Díj" (35mm) T:1-,2 2090888
30785
362
Numismatik
2086114
30786
362
Numismatik
Sződy Szilárd (1878-1939) DN "Budapest Székesfőváros Versenydíja" Br díjérem szalaggal (30mm) T:2 2087426
30787
362
Numismatik
2087429
30788
362
Numismatik
1930. "PLE (Polgári Lövész Egylet) - BPV" jelzett Ag sport díjérem, mellszalaggal (15,73g/0.800/33x36mm) T:2 több ph.
2090981
30789
362
Numismatik
1936. "Nemzetközi Sporthét a Balatonon 1936" zománcozott gomblyukjelvény, hátlapon "BOCZÁN GY. BUDAPEST" gyártói jelzéssel (24mm) T:1-,2 2090868
30790
362
Numismatik
2091174
30791
362
Numismatik
1937. "BSE (Budapest Sport Egyesület)" zománcozott Br plakett, "22m^2 JOLLE IV. - 1937 VI 27" gravírozással (83x55mm) T:1-,2 zománchiba
2090911
30792
362
Numismatik
2091461
30793
362
Numismatik
2090870
30794
362
Numismatik
1941. Atlétikai sport emlékplakett, "ÖNZETLEN MUNKÁSSÁGÉRT - DR. REISZ ÁRPÁD ÜGYÉSZ ÚRNAK - 1941. ÁPRILIS 17. M.A.E. (Magyar Athletikai Egyesület)" gravírozással, eredeti tokban (80x55mm) T:2 kis patina 2090805
30795
362
Numismatik
1942. "1872 ÁMOTE (III. kerületi Árpád MOVE Óbudai Torna egylete) 1942" egyoldalas hadifém plakett, eredeti tokban (49x57mm) T:1-,2 kis patina
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF