Tétel

Katalognummer:

12370.
Beendet 362. Fernauktion
Landkarten

Rufpreis:

30 000 HUF

15

Beschreibung:

Magyarország kézi atlasza. 75 térkép. Tervezte Gönczy Pál. Szövegét írta: Dr. Thirring Gusztáv. Bp., é.n.[1897], Pallas, 21+2 p. + 75 t. Kiadói aranyozott félbőr-kötésben, kissé kopott borítóval, 3 kijáró térképlappal (Nyitra, Szilágy, Heves) és pár térkép lap szélén ("peforációnál") szakadással.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert