Schramm Viktor (1865-1929): Női portré. Vegyes technika (karcolásokkal... https://www.darabanth.com/de/362-Fernauktion/362.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Schramm-Viktor-1865-1929-Noi-portre-Vegyes-technika-karcolasokkal-papir-jelzett-uvegez~II2090850
2090850
10157
362
28000
Rufpreis:
28 000 HUF 75,88 EUR , 87,50 USD
Beschreibung: Schramm Viktor (1865-1929): Női portré. Vegyes technika (karcolásokkal), papír, jelzett, üvegezett keretben, 31×23,5 cm
: turóczi_márk