Reich Károly (1922-1988): Ülő női akt. Tus-akvarell, papír, jelzett, 2... https://www.darabanth.com/de/362-Fernauktion/362.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Reich-Karoly-1922-1988-Ulo-noi-akt-Tus-akvarell-papir-jelzett-29C39720-5-cm~II2089683
2089683
10145
362
Beschreibung: Reich Károly (1922-1988): Ülő női akt. Tus-akvarell, papír, jelzett, 29×20,5 cm
: ra