15031.
Beendet 362. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
800 HUF
2,17 EUR, 2,50 USD
Juhász Vilmos: Tibet. Bp.,(1936), Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott, kissé foltos borítóval, hiányzó elülső szennylappal.