Gegus Ida-Csillag Máté: Szálló pillangók... Tarka mesék. Bp., Corvin K... https://www.darabanth.com/de/362-Fernauktion/362.0/Bucher/Bucher-Marchen~2000015/Gegus-Ida-Csillag-Mate-Szallo-pillangok-Tarka-mesek-Bp-Corvin-Konyvkereskedelmi-Valla~II2091110
2091110
17366
362
Books: Tales
Rufpreis:
1 200 HUF 3,25 EUR , 3,75 USD
Beschreibung: Gegus Ida-Csillag Máté: Szálló pillangók... Tarka mesék. Bp., Corvin Könyvkereskedelmi Vállalat. Kiadói Könyvkereskedelmi Vállalat. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél szakadt, elÅ‘zéklap és cÃmlap hiányzik, kötéstábla sérült.
: tánczos_gábor