Németh Lajos: Kondor Béla. Bp., 1976., Corvina. Rengeteg képpel illusz... https://www.darabanth.com/de/362-Fernauktion/362.0/Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~2000006/Nemeth-Lajos-Kondor-Bela-Bp-1976-Corvina-Rengeteg-keppel-illusztralt-kiadvany-Kiadoi-e~II2092419
2092419
16685
362
Books: Architecture, Art
Beschreibung: Németh Lajos: Kondor Béla. Bp., 1976., Corvina. Rengeteg képpel illusztrált kiadvány. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
: tánczos_gábor