cca 1900 Pöstyén/Piešťany/Pistyan látnivalóit bemutató képes leporelló, 18 fotó. Aranyozott haránt-alakú aranyozott egészvászon-kötésben, a borító kopott, foltos, a gerinc sérült, a leporelló ketté szakadt, dohos, rossz állapotban.