Porzellan Zahl der Lose: 136
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2070739
11232
360
Aquincumi óvodás macival, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 15 cm 2073324
11233
360
Drasche fehér mázas porcelán lány galambbal, apró kopásnyomokkal, jelzett, m: 13 cm 2074927
11234
360
Aquincumi porcelán női akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm 2075145
11235
360
Aquincumi porcelán fésülködő akt, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 22 cm 2075150
11236
360
Német porcelán cukortartó, jelzett, kopásnyomokkal, teteje ragasztott, m: 12 cm, d: 9 cm 2070250
11237
360
Aquincum macis lány. Jelzett, hibátlan m:14 cm 2070988
11238
360
Drasche porcelán sirály, kézzel festett, jelzett, m: 8 cm, h: 16 cm. 2048908
11239
360
2 db felirat nélküli porcelán tábla, fehér mázas, jelzés nélkül, 10×24 és 28×35 cm
2071624
11240
360
Rosenthal angyalhal, fehér mázas, jelzett (Fritz Heidenreich), hibátlan, m:25,5 cm 2070210
11241
360
Rosenthal mese illusztrációs porcelán tányér. Jelzett, hibátlan. 11x11 cm
2070544
11242
360
Metzler & Ortloff kutya, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 8 cm 2071336
11243
360
11000
Ens fehér mázas porcelán ló figura, jelzett, hibátlan, m: 25 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF