Porzellan

Zahl der Lose: 136

Aquincumi óvodás macival, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 15 cm
11232.

Rufpreis:
1 200 HUF

Drasche fehér mázas porcelán lány galambbal, apró kopásnyomokkal, jelzett, m: 13 cm
11233.

Rufpreis:
1 000 HUF
18

Aquincumi porcelán női akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm
11234.

Rufpreis:
2 000 HUF

Aquincumi porcelán fésülködő akt, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 22 cm
11235.

Rufpreis:
1 800 HUF

Német porcelán cukortartó, jelzett, kopásnyomokkal, teteje ragasztott, m: 12 cm, d: 9 cm
11236.

Rufpreis:
1 400 HUF

Aquincum macis lány. Jelzett, hibátlan m:14 cm
11237.

Rufpreis:
1 000 HUF
13

Drasche porcelán sirály, kézzel festett, jelzett, m: 8 cm, h: 16 cm.
11238.

Rufpreis:
800 HUF

2 db felirat nélküli porcelán tábla, fehér mázas, jelzés nélkül, 10×24 és 28×35 cm
11239.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Rosenthal angyalhal, fehér mázas, jelzett (Fritz Heidenreich), hibátlan, m:25,5 cm
11240.

Rufpreis:
12 000 HUF

Rosenthal mese illusztrációs porcelán tányér. Jelzett, hibátlan. 11x11 cm
11241.

Rufpreis:
3 000 HUF

Metzler & Ortloff kutya, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 8 cm
11242.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ens fehér mázas porcelán ló figura, jelzett, hibátlan, m: 25 cm
11243.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF