Porzellan

Zahl der Lose: 136

Aquincumi ülőő akt, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 19 cm
11220.

Rufpreis:
2 000 HUF

Drasche mini kulacs, apró kopásnyomokkal, matricás, jelzett, m: 9
11221.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1950 Gránit Badacsonyi emlék feliratos bögre 9 cm
11222.

Rufpreis:
1 200 HUF

Apulum női portrés tálca, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, 21,5×17 cm
11223.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Aquincumi süni, kézzel festett, jelzett, kopott, 6×4 cm
11224.

Rufpreis:
2 000 HUF
17

Drasche ékszertartó dobozka, kézzel festett, jelzett, kopott, d:8 cm
11225.

Rufpreis:
1 200 HUF

Drasche táncoló mackó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 9 cm
11226.

Rufpreis:
1 000 HUF

Aquincum macis lány, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal,  m:13,5 cm
11227.

Rufpreis:
1 600 HUF

Drasche porcelán Aladdin, fehér mázas, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 13 cm, h:11 cm
11228.

Rufpreis:
1 000 HUF
15

cca 1940 Gránit Modiano cigarettapapír reklámos  pénzvisszaadó tálca, d:23 cm Jelzett, kis kopásokkal.
11229.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Kis porcelán csészealj tétel: 2 db Haas&Cžjžek csésze + 1 db alj, 1 db Alba Iulia csésze + 1 db Apulum alj; kézzel festettek, kis kopásokkal
11230.

Rufpreis:
2 000 HUF

Molnár Gyógyszertár Kassa porcelán tartó, belsejében gyári repedéssel, m: 12 cm, d: 9 cm
11231.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF