Porzellan Zahl der Lose: 136
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2070255
11220
360
Aquincumi ülőő akt, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 19 cm 2078133
11221
360
Drasche mini kulacs, apró kopásnyomokkal, matricás, jelzett, m: 9
2069428
11222
360
cca 1950 Gránit Badacsonyi emlék feliratos bögre 9 cm 2076403
11223
360
Apulum női portrés tálca, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, 21,5×17 cm 2074451
11224
360
Aquincumi süni, kézzel festett, jelzett, kopott, 6×4 cm 2074459
11225
360
Drasche ékszertartó dobozka, kézzel festett, jelzett, kopott, d:8 cm
2074475
11226
360
Drasche táncoló mackó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 9 cm 2074166
11227
360
Aquincum macis lány, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:13,5 cm 2073427
11228
360
Drasche porcelán Aladdin, fehér mázas, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 13 cm, h:11 cm 2076539
11229
360
cca 1940 Gránit Modiano cigarettapapír reklámos pénzvisszaadó tálca, d:23 cm Jelzett, kis kopásokkal. 2012454
11230
360
Kis porcelán csészealj tétel: 2 db Haas&Cžjžek csésze + 1 db alj, 1 db Alba Iulia csésze + 1 db Apulum alj; kézzel festettek, kis kopásokkal
2070958
11231
360
Molnár Gyógyszertár Kassa porcelán tartó, belsejében gyári repedéssel, m: 12 cm, d: 9 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF