Rados Jenő: Magyar kastélyok. Ungarische Schlösser. Châteaux hongrois.... https://www.darabanth.com/de/360-Fernauktion/360.0/Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~1500007/Rados-Jeno-Magyar-kastelyok-Ungarische-Schlosser-ChC3A2teaux-hongrois-Hungarian-Castles-Bp-1~II2076693
2076693
16643
360
Books: Architecture, Art
Beschreibung: Rados Jenő: Magyar kastélyok. Ungarische Schlösser. Châteaux hongrois. Hungarian Castles. Bp., 1931, Műemlékek Országos Bizottsága - Könyvbarátok Szövetsége. Fekete-fehér fotókkal, és szövegközti illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
: tánczos_gábor