Székely Pierre (1923-2001): Ange atemporel. Monotípia, papír, jelzett,... https://www.darabanth.com/de/36-Gross-Auktion/36.1/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~15518/Szekely-Pierre-1923-2001-Ange-atemporel-Monotipia-papir-jelzett-uvegezett-fa-keretben-41~II2490359
2490359
10259
36
60000
Beschreibung: Székely Pierre (1923-2001): Ange atemporel. Monotípia, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 41x29 cm
: tm