Tétel

Rufpreis:

80 000 HUF

22

Beschreibung:

Pablo Picasso (1881 - 1973): " Visage de la Paix " (A béke vagy a nyugalom arca). Litográfia, papír. Jelzett. Sorszámozott: 100/21. Üvegezett fa keretben. 39,5x51,5 cm. 2015-ben szerepelt az Egy nap Picassóval - Jean Cocteau fényképei kiállításon. (Balatonfüred), Alvó Múzsa címen.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf