Antik Zahl der Lose: 19
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2065456
11041
359
40000
Antique
XIX. sz.: Mongol, ezüst jakvajas tál. d: 12 cm / mongolian silver jak butter plate
2065455
11042
359
50000
Antique
XIX. sz.: Mongol, ezüst jakvajas tál. d: 14 cm / mongolian silver jak butter plate
2065449
11043
359
Antique
Afrikai, lábperecből kézzel készített, szétszedhető hamutartó d: 15 cm, m: 8 cm 2065440
11044
359
Antique
Afrikai, kézzel készített bronz edények 3 db m: kb 5 cm
1849419
11045
359
Antique
Biedermeier stílusú fa keretes tükör, furnéron hibákkal 82x100 cm 1926467
11046
359
110000
Antique
1924351
11047
359
30000
Antique
XX. sz. eleje: Nagyméretű neobarokk gyertyatartó pár és kandallóóra szett. Festett porcelán, réz. Óra szerkezete hiányos, számlapfa festett porcelán, hibátlan. Gyertyatartó: 70 cm, Óra: 55 cm.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF