15049.
Beendet 359. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Mécs Alajos: Az ismeretlen Japán. Bp., 1942, Stádium. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, jó állapotban.