Tétel

Rufpreis:

650 000 HUF
1 761,52 EUR, 2 031,25 USD

Beschreibung:

Hunfalvy, (János) Johann (1820-1888) - Rohbock, Ludwig (1824-1893): Ungarn und Siebenbürgen in malerischen Original-Ansichten. I-III. köt. Darmastadt, 1857-1864, Gustav Georg Lange, 1 t. (díszcímlap)+367 p.+37 t. (acélmetszetek.); 1 t. (díszcímlap)+522 p.+110 t.(acélmetszetek.)+1 t. (díszcímlap)+174 p.+54 t.(acélmetszek.) Német nyelven. Későbbi átkötött aranyozott gerincű félbőr-kötésben, tulajdonosi bélyegzésekkel, kopott borítóval és gerinccel, egy lap és egy képtábla kijár a II. kötetből (t+121/122.), a II. kötet kötése javított, kissé foltos lapokkal. Igazi ritkaság!

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk