Gáspár Ferenc: A Föld körül c. sorozat 4 kötete. XI.-XIV. részig. Bp.,... https://www.darabanth.com/de/359-Fernauktion/359.0/Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~1500023/Gaspar-Ferenc-A-Fold-korul-c-sorozat-4-kotete-XI-XIV-reszig-Bp-1907-Singer-es-Wolfn~II1952629
1952629
15106
359
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: Gáspár Ferenc: A Föld körül c. sorozat 4 kötete. XI.-XIV. részig. Bp., 1907. Singer és Wolfner. Egészvászon, sorozatkötésben, egy kötés kissé sérült.
: tánczos_gábor