Bücher: Märchen Zahl der Lose: 44
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2066755
17487
359
Books: Tales
2066715
17488
359
4800
Books: Tales
Mesélj Anyukám! Sok mese színes és szövegképekkel. Ford.: Wiesner Juliska. Eredeti mesékkel kiegészítette: B. Radó Lili. Bp.,1937,Dante, 160 p.+ 3 t. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kis kopásnyomokkal, de alapvetően jó állapotban. 2062907
17489
359
Books: Tales
Nicole Baxter: Ötperces mesék kincsestára. Jenny Press. Bp.,2001, Egmont. Kiadói kartonált papírkötés, szép állapotban.
2062911
17490
359
Books: Tales
Peter Holeinone: A világ legkedvesebb meséi. Ford.: Zöldi Mihály. Bp.,2001, Reader's Digest. Kiadói aranyozott, illusztrált félműbőr-kötésben.
2053652
17491
359
3200
Books: Tales
2053617
17492
359
Books: Tales
2053603
17493
359
Books: Tales
A hét holló és egyéb mesék. Az ifjúság számára fordította: Lajos bácsi. Bp., Aczél Testvérek. Félvászon kötés, laza kötéssel, viseltes állapotban. 2069235
17494
359
Books: Tales
Tutsek Anna: Régi emlékek. Bp., 1942. Dante. Kiadói félvászon kötésben, kis hibával
2069236
17495
359
Books: Tales
Wass Samu gróf utazása Nyugat-Indiában. Bp., é.n. Pallas. Ragasztott papírkötésben, séült
1960480
17496
359
Books: Tales
Vlagyimir Majakovszkij: Roszta. Drezda, 1977. Egászvászon kötésben, illusztrált papír védőborítóval 2053669
17497
359
Books: Tales
Campe H. János: Robinzon az ifjúság számára. Bp., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Átkötött vászonkötésben, kopottas állapotban.
2053640
17498
359
Books: Tales
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF