https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei Zahl der Lose: 65
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1995890
17169
359
0
1000
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Vegyes szakácskönyv tétel, 3 db: Maradéktalanul. Bp.,2003,Gladiátor. Kiadói kartonált papírkötés.; Tóth Gézáné Mogyorósi Magdolna: Nagymama receptjei. Kisújjszállás, én., Szalay. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, az első lap és a címlap hiányzik.; Ragyogó szakácskönyvek. Bp.,é.n., Pallas. Kiadói papírkötés.;
Das Lot is nicht erreichbar
1997645
17170
359
0
2200
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Vegyes könyvtétel, 5 db: Magyar fűvész könyv. (1988, Múzsák, reprint, kopott borítóval, javított gerinccel.), Oláh Sándor: A családi ház kertje (1974, Mezőgazdasági), Pirk Ambrus: Ötletek a kert berendezéséhez. (1977, Mezőgazdasági), Kedvenc növényeink. (1996, Aquila), Czáka Sarolta-Valló László: A metszés ábécéje. (1987, Mezőgazdasági.) Kiadói kartonált papírkötésben, és kiadói papírkötésben, változó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1982486
17171
359
0
1000
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Bessenyei Zoltán: Csiperkegomba termelése. Bp., 1958, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés, + Hauser János: Vetés és növényápolás. 47 ábrával. Athenaeum.
Das Lot is nicht erreichbar
1983168
17172
359
0
1000
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Gabula András-Halmos Mónika-Korpádi Péter-Patyi Árpád: Nagy süteménykönyv. Kisújszállás,2006, Pannon-Literatúra Kft. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
1968836
17173
359
0
1200
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Turós Emil-Turós Lukács: A mi szakácskönyvünk. Bp., 1961, Minerva. Kiadói félvászon kötés, kopott borítóval, az elülső kötéstáblánál sérült kötéssel.
Das Lot is nicht erreichbar
1917437
17174
359
0
3200
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Hatvany Lili: Ételművészet, életművészet. Bp., é.n. Szinházi Élet kiadása. 256 l. Kiadói egészvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1957144
17175
359
0
1000
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Virágkötészet. Szerk.: Wenszky Ágnes. Bp.,1990, Mezőgazdasági. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1959883
17176
359
0
1000
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Vegyes könyvtétel, 3 db: Szőlő, gyümölcs díszfaiskolai árjegyzék. Szerk.: Kuluncsics Péter. Bp.,1978,Kertiforg Kft. Kiadói papírkötés. Dr. Martinovich Valér-Dr. Folk Győző: Dísznövények gyógyítása. Bp.,1982, Mezőgazdasági. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel. Szobanövények. Szerk.: Lelkes Lajos. Bp.,1988, Mezőgazdasági. Második, javított kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1577655
17177
359
0
1600
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Turós Emil, Turós Lukács: A mi szakácskönyvünk. Bp., 1961, Minerva. Kiadói félvászon kötés, kiadói kissé szakadt, kissé hiányos papír védőborítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1918630
17178
359
0
1000
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Szárnyasok. Nova szakácskönyvek. Bp.,1991,Officina Nova. Kiadói kartonált papírkötés. 1809553
17179
359
0
8000
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Istvánffi Gyula: Tanulmányok a szőlő fakórothadásáról. A M. Kir. Központi Szőlészeti Kísérleti Állomás és Ampelologiai Intézet közleményei. II. kötet. Szerk.: Csik-mádéfalvi Dr. Istvánffi Gyula. Bp.,1902, Pallas Rt.,VII+290 p.+I-XXIV t (számozott, színes, kétlapos lithográfiák.) Kiadói papírkötés, a szöveg részen felvágatlan lapokkal, megviselt állapotban, a kötése sérült, szétvált, a gerince részben hiányos. Ritka!
Das Lot is nicht erreichbar
1834364
17180
359
0
3600
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Venesz József: Ételkészítés technikája. A véndéglátóipari tanulóiskolák számára. Bp., 1962, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, kissé viseltes papírborítóval, de belül jó állapotban Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse