https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin Zahl der Lose: 31
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1962786
17162
358
0
800
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
James Jeans: A csillagos ég titkai. Bp., 1937, Dante, 221+3 p.+XXXII t. (Fekete-fehér képtáblák.) Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1951964
17163
358
0
800
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
Clare Maxwell Hudson: Masszázs. Bp.,1991,Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1833044
17164
358
0
2800
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
Balbi Adorján: Egyetemes Földrajza a művelt közönség számára Átdolg. és kibőv. Czirbusz Géza. II. kötet A nyugoti földségek. A szövegbe nyomott számos ábrázolattal. Nagybecskerek, 1894, Pleitz Fer. Pál. Korabeli, enyhén sérült gerincű félvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1876162
17165
358
0
800
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
Nemzetközi kutya-enciklopédia. Összeállította: Dr. Sárkány Pál. Bp.,1976, Terra. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. + Szinák János-Veress István: A kutya hétköznapjai. Bp.,1986, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1859570
17166
358
0
800
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
Csatlósné Miklós Anna: Barangolás a természetben. Debrecen, é.n., TKK. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1692683
17167
358
0
12000
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
A természet világa sorozat 8 kötete, I-IV.,VII-X. kötetek. I. kötet: A csillagos ég. II. kötet: A légkör. III. kötet: A föld és a tenger. IV. A föld és az élet története. VII-VIII. kötet: A növény és élete. IX-X. kötet: Az állat és élete I-II. kötet. Bp.,1938-1942., Kir. Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói félbőr-kötésben, kopott gerinccel, de belül jó állapotban, ex libris-szel.
Das Lot is nicht erreichbar
1701205
17168
358
0
24000
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
A Természettudományi közlöny 1890-1920 közötti évfolyamaiból 18 kötet bekötve aranyozott félvászon kötésbe, nagyrészt jó állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse