Porzellan Zahl der Lose: 148
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2048905
11252
357
Csodaszarvas, fehér mázas porcelán figura, jelzés nélkül, máz alatti repedésekkel, 30×29 cm 2048908
11253
357
2 db felirat nélküli porcelán tábla, fehér mázas, jelzés nélkül, 10×24 és 28×35 cm
1218835
11254
357
Fiatal fiú, bisquit porcelán figura, jelzés nélkül, sérült, m: 19 cm
2013974
11255
357
Jelzett halas gyertyatartó párban, kézzel festett, hibátlan, m: 12 cm (2×) 1964755
11256
357
2026866
11257
357
3400
cca 1900 3 db tál, részben kézzel festett, jelzés nélkül, kopás nyomokkal, egyiken máz feletti hajszál repedéssel, d:28 cm, 36×25 és 42×29 cm
1961394
11258
357
Porcelán mini váza és porcelán patkó, jelzéssel és jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 7,5 és 8 cm
2018846
11259
357
Jelzett (MCF) teás csésze és alj, matricás, apró kopásnyomokkal, 2018932
11260
357
Jelzett matricás tálka, hibátlan, d: 16 cm
1470217
11261
357
1970639
11262
357
Jelzett dísz szamovár, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, hiányos, m:21 cm 1904520
11263
357
Furulyázó, porcelán figura, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 13,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF