Porzellan Zahl der Lose: 148
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2005097
11240
357
Ens háromágú rózsás gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, rózsán apró lepattanással, m: 18 cm, h: 23,5 cm 2048511
11241
357
Ludwigsburg hegedű alakú ékszertartó dobozka, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 14,5×5×2,5 cm 2048518
11242
357
"Üdvözlet Keszthelyről", levonóképes Victoria csehszlovák porcelán tálka, jelzett,kis kopásokkal, apró repedéssel, 23,5×10,5×0,5 cm 1218325
11243
357
Virágmintás Mitterteich fedeles porcelán kancsómatricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 23,5 cm 2048760
11244
357
Edelstein Bavaria tányérok, 4 db süteményes + 2 db kisebb, matricás, jelzettek, apró kopásokkal, d: 20 ill. 15,5 cm 2052804
11245
357
2200
S.M. Margit feliratú virág mintás tálca, kézzel festett, kopott, márka jelzés nélkül, 43×32 cm 2054012
11246
357
Shou Lao (a hosszú élet istene), kézzel festett, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 21 cm 2053742
11247
357
Különféle mokkás csésze és alj, jelzett, matricás, apró kopásnyomokkal, összesen: 4 db,
2052529
11248
357
Kutyus, jelzett, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, m: 18 cm 2052528
11249
357
Kutyus, jelzett, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, m: 11 cm, h:30 cm 2015983
11250
357
Jelzés nélküli 6 személyes mokkás csésze készlet, eredeti dobozában, bontatlanul 2048727
11251
357
Gyümölcsmintás porcelán kancsó, matricás, jelzett, kis hibákkal, m: 17 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF