Hollóházi porcelán kislány cicával, kézzel festett, jelzett, apró kopá... https://www.darabanth.com/de/357-Fernauktion/357.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/Hollohazi-porcelan-kislany-cicaval-kezzel-festett-jelzett-apro-kopasnyommal-m-9-5-cm~II2048314
2048314
11193
357
Beschreibung: Hollóházi porcelán kislány cicával, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyommal, m: 9,5 cm
: turóczi_márk