Hollóházi Erika mintás váza, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 18... https://www.darabanth.com/de/357-Fernauktion/357.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/Hollohazi-Erika-mintas-vaza-matricas-jelzett-apro-kopasokkal-m-18-cm~II1964840
1964840
11199
357
Beschreibung: Hollóházi Erika mintás váza, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 18 cm
: turóczi_márk