Németország/Weimari Köztársaság 1921. "Német Háborús Emlékérem" aranyo... https://www.darabanth.com/de/357-Fernauktion/357.0/Numismatik/Militaria~1500016/NemetorszagWeimari-Koztarsasag-1921-Nemet-Haborus-Emlekerem-aranyozott-Br-kituntetes~II2050769
2050769
31380
357
Military
Numismatik
Beschreibung: Németország/Weimari Köztársaság 1921. "Német Háborús Emlékérem" aranyozott Br kitüntetés mellszalaggal, karddal T:1- mellszalag sérült
Germany/Weimar Republic 1921. "Deutsche Ehrendenkmünze des Weltkriegs" gilt Br decoration with ribbon and swords C:AU ribbon damaged
: ra