Antik Zahl der Lose: 15
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1849419
11041
357
Antique
Biedermeier stílusú fa keretes tükör, furnéron hibákkal 82x100 cm
1791369
11042
357
11000
Antique
Kis pipagyűjtemény: pipafejek különféle anyagból (tajték, fa, cserép, bakelit), pipaszárak, egy részük jelzett, ill. fém szerelékekkel, különböző méretben, összesen 19 db 1926467
11043
357
110000
Antique
XIX. sz. eleje. Párizs: Likőrös üveg és pohár készlet. Kézzel festett, fújt üveg, 4 db pohárral + tartalékként 1 sérült pohár, egy üvegdugó.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF