cca 1970 Az Operaház énekesei, 12 db fotó, közte sajtófotók, nagy rész... https://www.darabanth.com/de/357-Fernauktion/357.0/Fotografie/Foto~500020/cca-1970-Az-Operahaz-enekesei-12-db-foto-kozte-sajtofotok-nagy-reszuk-jelzett-Mezey-Bel~II2049842
2049842
12442
357
Photo
Beschreibung: cca 1970 Az Operaház énekesei, 12 db fotó, közte sajtófotók, nagy részük jelzett (Mezey Béla, stb.), hátuljukon feliratozva, különböző méretben
: moldován_péter