Bücher: Technik

Zahl der Lose: 49

17368.

Rufpreis:
1 600 HUF

Greguss Ferenc: Élhetetlen feltalálók, halhatatlan találmányok. Kisújszállás, 1998, Szalay. Kiadó kartonált papírkötés.
17369.

Rufpreis:
800 HUF

Elektroncső-atlasz. I. rész. Vevőcsövek. Szerk.: Magyari Béla. Bp.,1958, Műszaki. Kiadói félvászon-kötésben, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
17370.

Rufpreis:
1 000 HUF

O. Richter-R. v. Voss: A finommechanika szerkezeti elemei. Bp.,1955, Műszaki. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés. Megjelent 1600 példány.
17371.

Rufpreis:
1 000 HUF

Krause-Straßbourg, Ionny: Auto Union A-G. Zwickau, 1936, Werkstätten der Buchdruckerei Förster & Borries. Kartonált kötés, gerincnél sérült / hardback, damaged condition
17372.

Rufpreis:
2 000 HUF

Phylaxia Szérumtermelő Rt. 1912-1942. 30 éves jubileumának emlékalbuma. Bp.,é.n. Kiadói egészvászon kötésben, nagyon szép állapotban, papír védőborítóval, tokkal
17373.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Fotó-  és filmsorozat tétel, összesen 11 db (fotósorozat 6 db, filmsorozat 5 db):   Raffay Anna-Papp János: Fény-árnyék a keskenyfilmben.; Raffay Anna: Filmezés utazás közben.; Raffay Anna: A keskenyfilm vágása.; Dr. Holló Dénes: Amatőrfilmes kellék ábécé.; Dr. Holló Dénes: A filmvetítés örömei.;Viski László: Diakészítés.; Járai Rudolf: Korszerű nagyítástechnika.; Kun Miklós: A színes fényképezés ábécéje.; Kun Miklós: Tanuló fotóamatőrök könyve.; Morvay György: A filmkép-technika alapjai.; Szemerédy Zoltán: Negatívtechnika amatőröknek.   Bp.,1969-1977, Műszaki. Kiadói papírkötésben, változó állapotban.
17374.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vegyes fotózással kapcsolatos tétel, 2 db:   Ofotért 1949-1979 árjegyzék. Bp.,1979, OFOTÉRT. Kiadói papírkötés. + Berényi János: Fényképezés otthon. Bp.,1978, Műszaki. Kiadói papírkötés.
17375.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25

17376.

Rufpreis:
800 HUF

17377.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

17378.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

17379.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF