Bücher: Technik Zahl der Lose: 49
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1997845
17368
357
Books: Technics
2050961
17369
357
Books: Technics
Greguss Ferenc: Élhetetlen feltalálók, halhatatlan találmányok. Kisújszállás, 1998, Szalay. Kiadó kartonált papírkötés.
2049008
17370
357
Books: Technics
Elektroncső-atlasz. I. rész. Vevőcsövek. Szerk.: Magyari Béla. Bp.,1958, Műszaki. Kiadói félvászon-kötésben, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
2049003
17371
357
Books: Technics
O. Richter-R. v. Voss: A finommechanika szerkezeti elemei. Bp.,1955, Műszaki. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés. Megjelent 1600 példány.
2049400
17372
357
Books: Technics
Krause-Straßbourg, Ionny: Auto Union A-G. Zwickau, 1936, Werkstätten der Buchdruckerei Förster & Borries. Kartonált kötés, gerincnél sérült / hardback, damaged condition 2052515
17373
357
2200
Books: Technics
Phylaxia Szérumtermelő Rt. 1912-1942. 30 éves jubileumának emlékalbuma. Bp.,é.n. Kiadói egészvászon kötésben, nagyon szép állapotban, papír védőborítóval, tokkal
1969946
17374
357
Books: Technics
Fotó- és filmsorozat tétel, összesen 11 db (fotósorozat 6 db, filmsorozat 5 db): Raffay Anna-Papp János: Fény-árnyék a keskenyfilmben.; Raffay Anna: Filmezés utazás közben.; Raffay Anna: A keskenyfilm vágása.; Dr. Holló Dénes: Amatőrfilmes kellék ábécé.; Dr. Holló Dénes: A filmvetítés örömei.;Viski László: Diakészítés.; Járai Rudolf: Korszerű nagyítástechnika.; Kun Miklós: A színes fényképezés ábécéje.; Kun Miklós: Tanuló fotóamatőrök könyve.; Morvay György: A filmkép-technika alapjai.; Szemerédy Zoltán: Negatívtechnika amatőröknek. Bp.,1969-1977, Műszaki. Kiadói papírkötésben, változó állapotban.
1997650
17375
357
400
Books: Technics
Vegyes fotózással kapcsolatos tétel, 2 db: Ofotért 1949-1979 árjegyzék. Bp.,1979, OFOTÉRT. Kiadói papírkötés. + Berényi János: Fényképezés otthon. Bp.,1978, Műszaki. Kiadói papírkötés. 1970273
17376
357
Books: Technics
1955445
17377
357
Books: Technics
1903835
17378
357
Books: Technics
1923965
17379
357
Books: Technics
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF