Székely Sándor: A film technikája. Bp., 1926,Metro-Goldwyn Pictures, (Budapesti Hírlap-ny.), 144 p. Negyedik, bővített kiadás. Borító nélkül, foltos címlappal.
Heinrich Lottner: Leiftaden zur Bergbaukunde. 2. köt. Berlin, 1873, Julius Springer, VIII+444 p.+ 6 t. (egészoldalas, részben kihajtható, litografált képtáblák.) Szövegközti fametszetekkel. Német nyelven. Későbbi átkötött aranyozott félbőr-kötésben, kopott borítóval, a gerincen kis sérülésekkel, kissé foltos lapokkal.
Bárány Nándor: Optikai műszerek elmélete, és gyakorlata I. Bp., 1953, Országos Magyar Természettudományi Múzeum, XVI+723 p. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé laza fűzéssel. Megjelent 1000 példányban.
A villamosság és mágnesség. A M. Posta és Távirda vonalfelvigyázói tanfolyam számára. Kiadja: a M. Kir. Posta és Távirda vezérigazgatóság. + A távíró és távbeszélő-állomások és központok berendezése. A M. Kir. Posta és Távirda vonalfelvigyázói tanfolyam számára. Kiadja: a M. Kir. Posta és Távirda vezérigazgatóság. Bp.,1910, Pesti Könyvnyomda Rt., 18+1+5; 150 p.+CXXXXVI t. Kopott félvászon-kötésben, a hátsó szennylapon ceruzás jegyzettel, két lap kijár az első részből. .