Babay József: Fúró Feri furulyája. Bp., Singer és Wolfner. Róna Emy ra... https://www.darabanth.com/de/357-Fernauktion/357.0/Bucher/Bucher-Marchen~1000030/Babay-Jozsef-Furo-Feri-furulyaja-Bp-Singer-es-Wolfner-Rona-Emy-rajzaival-Felvaszon-ko~II2049058
2049058
17508
357
Books: Tales
Rufpreis:
1 000 HUF 2,71 EUR , 3,13 USD
Beschreibung: Babay József: Fúró Feri furulyája. Bp., Singer és Wolfner. Róna Emy rajzaival. Félvászon kötés, gerincnél szakadt, kopottas állapotban.
: karap_norbert