A horgászat kézikönyve. Szerk.: Vigh József. Bp., 1964, Sport. Kiadói ... https://www.darabanth.com/de/357-Fernauktion/357.0/Bucher/Bucher-Jagd~1000022/A-horgaszat-kezikonyve-Szerk-Vigh-Jozsef-Bp-1964-Sport-Kiadoi-felvaszon-kotes-kopo~II2048996
2048996
17201
357
Books: Hunting
Rufpreis:
2 000 HUF 5,42 EUR , 6,25 USD
Beschreibung: A horgászat kézikönyve. Szerk.: Vigh József. Bp., 1964, Sport. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
: hsz