Tóth Pál: A baromfitenyésztés kézikönyve. "A baromfibetegségek" c. részt Dr. Hódossy József írta. Bp.,1956, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
Vegyes könyvtétel, 2 db: Fritz, Köhlein: Növények kiskerti szaporítása.; Dr. Komiszár Lajos: Válaszok, szobanövény-kedvelők kérdéseire. KHO. Bp.,1980-1988, Mezőgazdasági. Kiadói kartonált papírkötés. Dr. Joel Fuhrmann: A diabétesz megelőzhető és gyógyható vége a cukorbetegségnek. Fordította: Béresi Csilla. Bp.,2017, Édesvíz. Kiadói kartonált papírkötés.