https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 76

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Csemer Géza: Habiszti. Cigányok élete - étele. Almanach. hn., 1994, Szerzői kiadás,(Express-Print Nyomdaipari Kft.) Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.  A szerző által dedikált.
1
17132.

Csemer Géza: Habiszti. Cigányok élete - étele. Almanach. hn., 1994, Szerzői kiadás,(Express-Print Nyomdaipari Kft.) Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Váncza József: A mi süteményeskönyvünk. Bp., 1989, Minerva. Az 1936. évi kiadás (Bp., Váncza és társa) reprintje. Vászonkötésben, jó állapotban.
1
17133.

Váncza József: A mi süteményeskönyvünk. Bp., 1989, Minerva. Az 1936. évi kiadás (Bp., Váncza és társa) reprintje. Vászonkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dobos C. József emlékkönyv. A magyar gasztronómia irodalma II. Szentendre, 1985. Kiadói festett műbőr kötés.
1
17134.

Dobos C. József emlékkönyv. A magyar gasztronómia irodalma II. Szentendre, 1985. Kiadói festett műbőr kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Bernátsky Jenő: A gyümölcskertészet elmei. Különös tekintettel a gyümölcsfák betegségei elleni védekezésre. Gazdasági tanácsadó. 27. Bp., é.n., Athenaeum, 237 p. Átkötött kissé kopott félvászon-kötésben.
1
17135.

Dr. Bernátsky Jenő: A gyümölcskertészet elmei. Különös tekintettel a gyümölcsfák betegségei elleni védekezésre. Gazdasági tanácsadó. 27. Bp., é.n., Athenaeum, 237 p. Átkötött kissé kopott félvászon-kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Köves Gábor Zoltán: Angóranyúl tenyésztése, takarmányozása. Angóragyapjú feldolgozása. Bp., é.n.,Szepes és Társa. Korabeli reklámokkal. Kiadói papírkötés.
1
17136.

Köves Gábor Zoltán: Angóranyúl tenyésztése, takarmányozása. Angóragyapjú feldolgozása. Bp., é.n.,Szepes és Társa. Korabeli reklámokkal. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vendéglátóipari tudnivalók. II. köt. Összeáll.: Balla Károly. Bp.,1942, Budapesti Szállodások és Vendéglősök Ipartestülete.
1
17137.

Vendéglátóipari tudnivalók. II. köt. Összeáll.: Balla Károly. Bp.,1942, Budapesti Szállodások és Vendéglősök Ipartestülete.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Móra Ferencné szakácskönyve. Reprint kiadás. Bp.,1987,Közgazdasági és Jogi. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
1
17138.

Móra Ferencné szakácskönyve. Reprint kiadás. Bp.,1987,Közgazdasági és Jogi. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Cukrászati ismeretek. Szerk.: Kiss Zsuzsa. Bp.,1987,Belkereskedelmi Továbbképző Intézet. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 280 példányban.
1
17139.

Cukrászati ismeretek. Szerk.: Kiss Zsuzsa. Bp.,1987,Belkereskedelmi Továbbképző Intézet. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 280 példányban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Bászel Elek: Konyhakerti növények szántóföldi nevelése. Bp., 1924. Pátria. 72p. Kiadói papírkötésben
1
17140.

Bászel Elek: Konyhakerti növények szántóföldi nevelése. Bp., 1924. Pátria. 72p. Kiadói papírkötésben

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Növényvédelem és kertészet könyvtára 2 kötete (IV.,XV.): Jécsai László: Hogyan készítsük el virágos kertünket.; Jécsai László: Szobanövények.; Bp.,1938, Növényvédelem és Kertészet,(Stephaneum-ny.), 61+1+62+2 p. Kiadói papírkötés, az egyik kötet lapszélei foltosak, az egyik gerincen apró hiánnyal.
1
17141.

Növényvédelem és kertészet könyvtára 2 kötete (IV.,XV.): Jécsai László: Hogyan készítsük el virágos kertünket.; Jécsai László: Szobanövények.; Bp.,1938, Növényvédelem és Kertészet,(Stephaneum-ny.), 61+1+62+2 p. Kiadói papírkötés, az egyik kötet lapszélei foltosak, az egyik gerincen apró hiánnyal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Az Uj Idők második receptkönyve. Bp., 1934, Singer és Wolfnerm, 240 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé laza fűzéssel, hiányzó hátsó szennylappal, az utolsó lap kijár.
1
17142.

Az Uj Idők második receptkönyve. Bp., 1934, Singer és Wolfnerm, 240 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé laza fűzéssel, hiányzó hátsó szennylappal, az utolsó lap kijár.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kertészeti kézikönyv. Kertésztanulók és kezdők számára. Bp.,1943, Országos Magyar Kertészeti Egyesület. Átkötött félvászon-kötés,
1
17143.

Kertészeti kézikönyv. Kertésztanulók és kezdők számára. Bp.,1943, Országos Magyar Kertészeti Egyesület. Átkötött félvászon-kötés,

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse