https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei Zahl der Lose: 76
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2049843
17132
357
0
2400
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Csemer Géza: Habiszti. Cigányok élete - étele. Almanach. hn., 1994, Szerzői kiadás,(Express-Print Nyomdaipari Kft.) Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált. 1910762
17133
357
0
800
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Váncza József: A mi süteményeskönyvünk. Bp., 1989, Minerva. Az 1936. évi kiadás (Bp., Váncza és társa) reprintje. Vászonkötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2049737
17134
357
0
1200
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Dobos C. József emlékkönyv. A magyar gasztronómia irodalma II. Szentendre, 1985. Kiadói festett műbőr kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1946816
17135
357
0
1200
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Bernátsky Jenő: A gyümölcskertészet elmei. Különös tekintettel a gyümölcsfák betegségei elleni védekezésre. Gazdasági tanácsadó. 27. Bp., é.n., Athenaeum, 237 p. Átkötött kissé kopott félvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
2002707
17136
357
0
1400
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Köves Gábor Zoltán: Angóranyúl tenyésztése, takarmányozása. Angóragyapjú feldolgozása. Bp., é.n.,Szepes és Társa. Korabeli reklámokkal. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2054234
17137
357
0
1200
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Vendéglátóipari tudnivalók. II. köt. Összeáll.: Balla Károly. Bp.,1942, Budapesti Szállodások és Vendéglősök Ipartestülete.
Das Lot is nicht erreichbar
2054237
17138
357
0
1000
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Móra Ferencné szakácskönyve. Reprint kiadás. Bp.,1987,Közgazdasági és Jogi. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2048947
17139
357
0
1000
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Cukrászati ismeretek. Szerk.: Kiss Zsuzsa. Bp.,1987,Belkereskedelmi Továbbképző Intézet. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 280 példányban. 2047921
17140
357
0
1200
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Bászel Elek: Konyhakerti növények szántóföldi nevelése. Bp., 1924. Pátria. 72p. Kiadói papírkötésben 2047950
17141
357
0
1000
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Növényvédelem és kertészet könyvtára 2 kötete (IV.,XV.): Jécsai László: Hogyan készítsük el virágos kertünket.; Jécsai László: Szobanövények.; Bp.,1938, Növényvédelem és Kertészet,(Stephaneum-ny.), 61+1+62+2 p. Kiadói papírkötés, az egyik kötet lapszélei foltosak, az egyik gerincen apró hiánnyal.
Das Lot is nicht erreichbar
2047908
17142
357
0
1200
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Az Uj Idők második receptkönyve. Bp., 1934, Singer és Wolfnerm, 240 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé laza fűzéssel, hiányzó hátsó szennylappal, az utolsó lap kijár.
Das Lot is nicht erreichbar
2047909
17143
357
0
1200
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Kertészeti kézikönyv. Kertésztanulók és kezdők számára. Bp.,1943, Országos Magyar Kertészeti Egyesület. Átkötött félvászon-kötés,
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse